AMBULANCA KLINICKEJ PSYCHOLÓGIE, DOPRAVNEJ PSYCHOLÓGIE A PSYCHOTERAPIE

Odborné poradenstvo

Odborné poradenstvo pre vodičov:

Odborné poradenstvo pre vodičov sa podľa novely zákona 8/2009 Z.z. sa týka tých vodičov, ktorí sa dopustili priestupku alebo trestného činu vedenia motorového vozidla pod vplyvom alkoholu, inej návykovej látky alebo liečiva, prípadne na osobu, ktorej takáto povinnosť vyplýva zo zákona. Odborné poradenstvo má viesť k zodpovednému a bezpečnému správaniu sa takejto osoby ako účastníka cestnej premávky a predchádzaniu ďalších deliktov pod vplyvom alkoholu v cestnej premávke.

Predpokladom účasti je porušenie bodu 26. Ods. 5 §91 č.8/2009 Z.z. a jeho následných noviel a návšteva psychiatra, ktorý vo svojom vyšetrení potvrdí, že vodič nie je závislý.

Absolvovanie Odborného poradenstva je nevyhnutný predpoklad na vrátenie vodičského oprávnenia po uplynutí trestu za dopravný priestupok

Min a max. počet účastníkov: 4 /min.počet/ - 10 /max. počet/ osôb v skupine  

Trvanie: 4x 180 min skupinového pohovoru 4-6 týždňov. Individuálny výstupný rozhovor v rozsahu max. 60 min

Výstup: písomné potvrdenie o účasti a zhodnotenie účasti  

Obsah: analyzovať príčiny deliktu, vzťah k osobným postojom, stratégie zmeny, stabilizovanie, uzatvorenie medzier vo vedomostiach, sebakontrola, bezpečná, ohľaduplná jazda podľa predpisov, uvedomovanie si rizika, správne odhadnutie seba samého, rozpoznanie nebezpečenstva


Objednávanie na telefónnom čísle: 0908 190 462

Miesto: Mierové nám.12, 901 01 Malacky

Kontakt: 034/7724632, 0907 711 543

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.